Daire Özellikleri

Green Flat Sizi Yeşile Çağırıyor…

09

Çevresi yeşil ile donatılmış Green Flat 8 daireden oluşmaktadır. Her katta bir daire bulunmaktadır ve her daire toplam 177 m2 net kullanım alanına sahiptir. 4 oda, 1 salon, 1 teras, geniş bir mutfak, geniş bir hol ve oturma alanına sahiptir.

Her daire için 2 kapalı ve 1 açık olmak üzere toplam 24 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı, basketbol ve voleybol sahası bulunan Green Flat, güvenli çocuk oyun alanı, güvenlik girişi, otomatik araç tanıma sistemi ile güvenliği yüksek seviyede tutmaktadır.

Her katta tek daire bulunan Green Flat, dairelerde bulunan “ideaFlat” akıllı ev sistemi ile uzaktan tablet, cep telefonu veya bilgisayar aracılığı ile kontrol edilebilmektedir. Aydınlatamalar, elektrik prizleri, ocak, fırın, ısınma sistemi, güvenlik kameraları, panjurlar ve bunun gibi daha bir çok özelliği yönetebilmenizi sağlamakta olan bu “ideaFlat”, kişiye özel ayarları da yapabilme olanağı sağlamaktadır.

Dairelerin yerden ısıtma sistemi ile ısıtılmasının yanı sıra hasta asansörüne de sahip olan Green Flat içerisinde kullanılan malzemelerin, özel yalıtım sistemi, kaliteli aluminyum doğramalar ve argon gazlı ısı camlar sayesinde yaşam kalite standartlarınızı yüksekte tutmayı amaçlamıştır.